Nástroje JIVA WATER jsou vědecky prověřená, revoluční zařízení ke strukturování vody. Během průtoku odstraní z vody veškerá traumata, která může obsahovat. Zvýší její energetickou hodnotu a pozdvihnou vodu do jejího nejpřirozenějšího a nejvýživnějšího stavu. 

Jiva water vyživuje a posiluje všechny živé bytosti, s kterými přijde do kontaktu. 

Co je strukturovaná voda?

Strukturovaná voda je voda upravená tak, aby její struktura tvořila šestiúhelník. Velmi se podobá vodě, která nebyla znečištěná nebo kontaminovaná lidskými procesy. Díky těmto vlastnostem je zdravější, než voda z vodovodu nebo voda filtrovaná. Tento typ vody se přirozeně vyskytuje v horských pramenech, během tání ledovců nebo v dalších nedotčených zdrojích. 

Naše současné řádové vody mají chaotické a husté uspořádání molekul. Když tyto vody projdou zařízením JIVA WATER, jejich molekuly se zarovnají tak, aby se voda nejvíce podobala vodě z nedotčených zdrojů, čímž se zvýší její výživný potenciál. 

Jak se liší od běžné vody?

Molekuly obyčejné vody jsou velmi hustě a chaoticky uspořádány, proto se v nich špatně udržuje bioenergie. Voda je tak zbavena jejích výživných a přirozených vlastností. 

Kde se přirozeně vyskytuje strukturovaná voda?

Strukturovaná voda se přirozeně vyskytuje v horských pramenech, při tání ledovců, ve vodopádech, v dešti nebo v jakýchkoliv nedotčených a nevyužitých oblastech v přírodě. 

Proč bych měl mít strukturovanou vodu, když mám vodu čištěnou UV+RO?

UV + RO jsou čistící systémy, které pracují na fyzikálních nečistotách. Strukturovaná voda oživuje životní energii, která se během těchto procesů vyčerpá.

Zlepšuje zařízení chuť vody?

V závislosti na kvalitě vstupní vody ano. Voda má během procesu strukturování tendenci být lehčí a svěžejší. Citliví lidé lehce poznají rozdíl. 

Zaujala tě Jiva water? Mrkni se na náš e-shop:

O autorovi článku

Website | + posts

Jmenujeme se Erika Červená a FIlip Žabka, proto Červená Žabka 🙂 Oba máme rádi přírodu a vše, co z ní pochází. Jsme rádi, že jste navštívili naši stránku a dočetli jste právě náš článek. Doufám, že vám přinesl to, co jste hledali.

Share This

Páčil sa ti článok?

Zdieľaj ho so svojimi priateľmi :)