JIVA WATER

Nástroje JIVA jsou vědecky prověřená, revoluční zařízení ke strukturování vody. Během průtoku odstraní z vody veškerá traumata, která může obsahovat. Zvýší její energetickou hodnotu a pozdvihnou vodu do jejího nejpřirozenějšího a nejvýživnějšího stavu. 

Často kladené dotazy
jiva water yami

YAMI

Yami je elegantní a velmi lehké ruční zařízení ke strukturování vody, který se stane nezbytnou součástí Vaší kuchyně. Je ideálním zařízením pro úpravu Vaší pitné vody. Velmi vhodné ke každodennímu použití. 

Yami také využijete k omývaní ovoce a zeleniny. A taktéž při každém vaření. Díky své velikosti je velmi vhodná k cestování, do práce nebo kamkoliv vyrazíte. 

jiva water vipasa

VIPASA

Vipasa je robustní zařízení, které je nezbytné ke zlepšení kvality vody v celém domě či na farmě.

DOMA: Perfektní volba ke strukturování vody ke každodennímu použití. Zařízení se přimontuje k hlavnímu přívodu vody do domu nebo bytu.

NA FARMĚ: Vipasa se přimontuje přímo na čerpadlo vhodnými adaptéry. Dokáže strukturovat až 9000 litrů vody za hodinu.

jiva water jahnavi

JAHNAVI

Jahnavi je robustní zařízení ke strukturování vody, které je nezbytné ke zlepšení půdního biomu, nutričních hodnot, výtěžnosti a doby cyklu plodin na větších farmách.

Zvládne strukturovat 30 000 litrů vody za hodinu. Lze montovat na čerpadla vhodnými adaptéry.

Som nadšený. Nikdy nezabudnem na ten deň, 30.05.2023, keď som sa napil s manželkou Jiva vody. Obaja sme 3 minúty v tichu pozerali pred seba a potom som povedal, že WAW, tá voda má veľmi vysokú energiu. Mal som pocit, akoby moje telo ožilo. Preprogramovalo sa a vrátilo sa do pôvodného stavu. To vlastne robí aj filter Jiva s vodou, vracia ju do pôvodného prapôvodného stavu. Vďaka ti Jiva za tento dar.

Radoslav Zárecký

www.WebAkoVizitka.sk

jiva water dihanga

DIHANGA

Dihanga je zařízení ke strukturování vody. Zvládne velké zatížení –  více než 50 000 litrů vody za hodinu. Zařízení je vhodné pro akvafarmy a větší vodní útvary. Zlepšuje půdní biom na farmách bohatých na vodu a na všech místech, kde se nachází velký objem vody.

Montáž pomocí dodaných kotev a vhodnými adaptéry k čerpadlu.

Som viac nez spokojná. Je to taka mala vecička, ktorú nosím všade so sebou (my ženy máme tie tašky velké, takže medzi dinosaurami a kytičkami sa stratí:)) A prejdem si ňou vodu aj v práci, aj z prameňa, aj v reštike, aj v gyme… o jej štandarde a kvalitách po dokladnom preštudovani nepochybujem, ale čo sa chuti týka, je citelne jemnejšia.

Patrícia Zen Patrika

www.agentrue.sk

Co je strukturovaná voda?

Strukturovaná voda je voda upravená tak, aby její struktura tvořila šestiúhelník. Velmi se podobá vodě, která nebyla znečištěná nebo kontaminovaná lidskými procesy. Díky těmto vlastnostem je zdravější, než voda z vodovodu nebo voda filtrovaná. Tento typ vody se přirozeně vyskytuje v horských pramenech, během tání ledovců nebo v dalších nedotčených zdrojích. 

Naše současné řádové vody mají chaotické a husté uspořádání molekul. Když tyto vody projdou zařízením JIVA, jejich molekuly se zarovnají tak, aby se voda nejvíce podobala vodě z nedotčených zdrojů, čímž se zvýší její výživný potenciál. 

Jak se liší od běžné vody?

Molekuly obyčejné vody jsou velmi hustě a chaoticky uspořádány, proto se v nich špatně udržuje bioenergie. Voda je tak zbavena jejích výživných a přirozených vlastností. 

Jak se liší od hexagonální vody?

Jsou jedno a totéž. Když se molekuly vody zarovnají, vytvoří mřížkový vzor – navzájem propojené šestiúhelníky. 

Kde se přirozeně vyskytuje strukturovaná voda?

Strukturovaná voda se přirozeně vyskytuje v horských pramenech, při tání ledovců, ve vodopádech, v dešti nebo v jakýchkoliv nedotčených a nevyužitých oblastech v přírodě. 

Je déšť strukturovaná voda?

Dešťová voda je považována za nejčistší formu strukturované vody, protože je osvěžována a energizována převládajícím přirozeným působením v atmosféře. Důsledkem znečištění životního prostředí, které jsme způsobili se však také znehodnotil energetický potenciál dešťové vody.

Jaký je historický název pro strukturovanou vodu?

Neexistuje žádný konkrétní název pro strukturovanou vodu, se kterým bychom se mohli setkat, protože voda sama o sobě byla v dávných dobách nedotčená, nekontaminovaná a uctívaná, tedy přirozeně strukturovaná; a samotný termín voda by znamenal strukturovanou vodu.

Kolik strukturované vody mohu za den vypít?

Protože naše živé buňky touží po živé vodě, když zpočátku pijete strukturovanou vodu, budete mít tendenci pít více. Velmi brzy, jakmile jsou buňky omlazené a hydratované, potřeba pít vodu klesne a stabilizuje se. Vaše tělo vám obvykle říká, kdy máte pít vodu; když jste hydratovaní, ten pocit se nedostavuje. 

Jaké jsou výhody pití a používání strukturované vody?

Strukturovaná voda poskytuje buněčnou hydrataci. To je základ všech funkcí v každé živé bytosti. U lidí umožňuje správná buněčná hydratace lepší výdrž, energii, silnější vlasy, zdravější pokožku, lepší funkce endokrinních systémů atd. U rostlin zvyšuje nutriční hodnotu, výnos, dobu cyklu atd., kromě zlepšení vstřebávání půdy a půdního biomu. U zvířat zvyšuje imunitu, zdraví, produktivitu, kvalitu atd. U domácích mazlíčků, snižuje padání chlupů a zvířecí pach.

Kdy si začnu všímat výhod pití či používání strukturované vody?

Toto je opravdu těžká otázka. To, co se v nás děje, není vidět a jací jsme, nikdy nebude přímo přičítáno vodě. Nejlepší analogií jsou však rostliny, kde je vše vidět; například náš nervový systém je ekvivalentem kořenového systému rostlin. Když tedy vidíme dobře vyvinuté kořeny v rostlinách, rozhodně by to znamenalo, jak to prospěje našemu nervovému systému, a tedy lepší buněčné komunikaci, a tudíž povede k lepší celkové pohodě a energii.

Může být strukturovaná voda podávána novorozencům a nastávajícím matkám?

Ano, je to velmi vhodné.

Je možné podávat strukturovanou vodu dětem každý den?

Ano, to je velmi prospěšné. Strukturovaná voda podpoří soustředění, vytrvalost atd.

Kde uchovávat strukturovanou vodu?

Vyhněte se skladování strukturované vody v plastových a syntetických nádobách. Zemitý a přírodní materiál pomáhá strukturované vodě dostat se k jejímu nejvyššímu potenciálu. 

Zůstává voda strukturovaná na při varu?

Ne. Při varu se struktura rozpadá. Teplá voda však rozpadu odolává. 

Zůstává voda strukturovaná při ohřevu v mikrovlnné troubě?

Ne. Mikrovlnná trouba je nevhodná pro ohřev strukturované vody. 

Zůstává voda strukturovaná při chlazení v lednici?

Ano. Uchovávejte nejlépe ve skleněné nádobě. 

Zůstává voda strukturovaná po zmražení?

Ano.

Má význam používat strukturovanou vodu při vaření?

Rozhodně lepší než obyčejná voda. Pomůže uvolnit lepší chutě a živiny. V závislosti na způsobu vaření dojde při varu k narušení struktury, zatímco teplá voda bude stále částečně strukturu držet.

Jak dosáhnout toho, aby zakoupené ovoce a zelenina také čerpali výhod strukturované vody?

Všechno ovoce a zelenina začnou časem a skladováním ztrácet svou energii. Omytí strukturovanou vodou jim tedy pomůže získat zpět trochu jejich svěžesti a energie.

Mění zařízení tvrdou vodu na měkkou?

Ano, dělá to přirozeně. Minerály, které přispívají k tvrdosti, mají tendenci automaticky změkčit, když se voda strukturuje. Jak se molekuly vody vyrovnávají, mají tendenci se shlukovat, což vede k tomu, že se voda přirozeně stává měkčí

Zlepšuje strukturování TDS vody?

TDS je měření týkající se fyzikálního čištění. Strukturování souvisí s oživením životní energie vody a neodstraňuje fyzické nečistoty. Vysoký TDS však obecně znamená tvrdou vodu a strukturovaná voda přirozeně změkčuje. 

Funguje zařízení přímo s vodou z vodovodu?

Ano. Funguje s jakoukoliv vodou. V případě vody na pití použijte jakoukoli metodu čištění od fyzických nečistot a poté prolijte vodu zařízením JIVA.

Proč bych měl mít strukturovanou vodu, když mám vodu čištěnou UV+RO?

UV + RO jsou čistící systémy, které pracují na fyzikálních nečistotách. Strukturovaná voda oživuje životní energii, která se během těchto procesů vyčerpá.

Zlepšuje zařízení chuť vody?

V závislosti na kvalitě vstupní vody ano. Voda má během procesu strukturování tendenci být lehčí a svěžejší. Citliví lidé lehce poznají rozdíl. 

Jak poznám, že moje zařízení funguje dobře?

Zařízení neobsahuje žádné pohyblivé části a nevyžaduje žádnou údržbu. Se zařízením se tedy v podstatě nemůže nic pokazit, leda v extrémních případech – jako je velmi tvrdý pád nebo podobně.

Co se stane, když přestanu strukturovanou vodu používat?

Začnete své buňky opět plnit vodou, která je ochuzená o životní energii.

Co je možné nalít do zařízení JIVA?

Neprolévejte horkou vodu!

Je možné prolít filtrované šťávy, čaj, víno, likér či destilát. Pozdvihnete tak hodnotu svého nápoje. Po prolití propláchněte zařízení čistou vodou. 

Share This